Pokrowiec na mixokreta Putzmeister

8.5

Funkcjonalność

9.0/10

Niezawodność

8.8/10

Czas realizacji

6.0/10

Gwarancja

10.0/10

Prezentujemy ostatnią realizację. Dla firmy, która zajmuje się pracami budowlanymi związanymi z wylewaniem posadzek w domach jednorodzinnych, blokach oraz posadzek przemysłowych w fabrykach i magazynach, wykonaliśmy pokrowiec na mixokreta Putzmeister.

Ponieważ firma dysponowała kilkoma maszynami tego typu klient zgłaszam problemy z ochroną maszyn, które były nieużywane i stały na placu firmy. Maszyny były używane z różnym natężeniem w związku z tym nie zawsze wszystkie pracowały na budowie. Klient dla ułatwienia zbudował specjalne stelaże, na które nakładane będą osłony.

Osłona na Mixokreta ze stelażem

Ze względu na dużą wartość maszyn i po to aby zapewnić maksymalną ochronę zdecydowaliśmy, że pokrowiec będzie wykonany z bardzo mocnego materiału. Do produkcji wykorzystany został materiał o parametrach:

  • gramatura 900 gr/m2
  • krawędzie dolne podwójnie zagrzane (nie przecierają się szybko przy nakładaniu i zdejmowaniu)
  • kolor niebieski

Plandeki na mixokrety miały rozmiar 5100 mm x 1750 mm x 1850 mm. Te wymiary zostały skalkulowane z naddatkami do wymiaru maszyny, tak aby można było swobodnie nakładać i zdejmować pokrowce na stelaż.

Pokrowiec na mixokreta Putzmeister wykonaliśmy w 6 dni. Po testach 1 sztuki, klient zamówił kolejne 5 sztuk.

Jak zabezpieczyć mixokreta

Produkcja pokrowców na maszyny budowlane wymaga doświadczenia i odpowiednich materiałów. Długoletnie doświadczenie wskazuje, że do tego najlepiej wykorzystać tkaniny o podwyższonej odporności na uszkodzenia i warunki pogodowe. Pokrowce ma miksokrety powinny gwarantować odpowiedni poziom ochrony.

Ze względu na to, że pokrowce produkowane na wymiar mogą być wykonywane pod konkretne zamówienie, warto skorzystać również z opcji jaką jest podwójne zabezpieczenie krawędzi. Można także dodatkowo zabezpieczyć górne rogi osłony podwójną warstwą materiału.

Jeśli szukacie państwo elastycznej i lekkiej osłony na maszyny budowlane zapraszamy do kontaktu.