Wysokotemperaturowa pianka syntaktyczna HYTAC

Firma CMT Materials wprowadziła na rynek nową piankę syntaktyczną Hytac oraz nowe materiały o wysokim poślizgu bez dodatku PTFE. CMT Materials, producent i dostawca materiałów pomocniczych dla przemysłu termoformującego nową piankę Hytac o wysokiej temperaturze użytkowania. Dodatkowo firma zaprezentuje również nowy, rozwojowy materiał o wyższym poślizgu, który eliminuje użycie PTFE.

pianka syntetyczna hytac

Pianki syntaktyczne CMT Materials

Jak informują przedstawiciele firmy te produkty stanowią najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kopolimerów hartowanych. Zostały opracowane z myślą, aby sprostać wymagającym potrzebom rynku. Nowe pianki są łatwe w użyciu i `stanowią efekt współpracy z wiodącymi firmami zajmującymi się termoformowaniem.

Pianka Hytac-HTF – dostępna jest w postaci arkuszy i prętów o różnych rozmiarach – jest pianką syntaktyczną zdolną do pracy w wysokiej temperaturze do 230 st C. To co ważne to fakt, że est łatwo polerowana do lustrzanej powierzchni przy zachowaniu optymalnych właściwości tarcia. Ta pianka jest idealnym wyborem do stosowania z lepkimi foliami barierowymi.

PRODUCENT WYROBÓW Z PIANKI

SZYBKA WYCENA

TNIEMY NA WYMIAR