Wtryskarki Arburg

Wtryskarki Arburg, to efektywne rozwiązanie technologiczne. Urządzenia dostarczane są do krajów na całym świecie, producent zaś gwarantuje kompleksową obsługę przed – i posprzedażową.

Wtryskarki Arburg charakteryzują się modułową budową i konstrukcją. Produkcja addytywna, to efektywne rozwiązanie technologiczne. Produkcja addytywna bowiem polega na wytwarzaniu części przy zastosowaniu druku 3D. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza wtedy kiedy jest zapotrzebowanie na krótsze serie produktów. Wtryskarki Arburg, to inteligentne urządzenia. Stworzone zostały z myślą o najwyższej efektywności i wydajności w przetwórstwie termoplastów.

Producent wtryskarek bardzo dba o swoich klientów, chętnie z nimi współpracując. Organizowane są szkolenia dla klientów, istnieje również możliwość wyrażania swojej opinii i potrzeb na etapie projektowania urządzenia na konkretne zamówienie. Dzięki temu finalnie otrzymamy produkt idealnie do naszej linii produkcyjnej . Arburg to najnowocześniejsze technologie, które w połączeniu z sieciami informatycznymi, gwarantują osiąganie wysokiej jakości i efektywności w przetwórstwie tworzyw.

*zdjęcie pochodzi ze strony producenta