Workbot.pl Roboty Przemysłowe

Workbot specjalizuje się w Cobotach i Robotach Przemysłowych. Firmom przemysłowym możemy zaoferować właściwego robota do odpowiedniej aplikacji. Dystrybuujemy roboty nowe i używane firm Fanuc, KUKA, Motoman Yaskawa, Kawasaki, a także ABB Dysponujemy pełnym salonem wystawowym i strefą demo, gdzie możemy pokazać pracujące u nas roboty i omówić operację, którą chcielibyście Państwo zautomatyzować.

Dysponujemy odpowiednio wykwalifikowanym personelem, który szybko i sprawnie może przeprowadzić proces robotyzacji w Państwa firmie. Elastycznie dostosowujemy się do Państwa indywidualnych wymagań w zakresie rodzaju robota, czasu realizacji wdrożenia oraz źródeł finansowania inwestycji.

Integracja robotów przemysłowych

Naszym głównym obszarem działania są Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Gdańsk, Szczecin i Wrocław. Obsługujemy również klientów z innych części Polski. Można nas spotkać na licznych targach, wystawach i eventach branżowych. Naszą specjalizacją są:

  • roboty spawalnicze
  • roboty paletyzujące
  • roboty lakiernicze malarskie
  • roboty do obsługi maszyn

W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno nowe modele jak i manipulatory używane. Pełna oferta firmy dostępna jest na naszych serwisach https://workbot.pl/ oraz https://sprzedazrobotow.pl/

Nasze rozwiązania branżowe umożliwiają osiągnięcie maksymalnej wydajności i najszybszych czasów reakcji – nawet przy zmniejszonych rozmiarach partii i krótszych cyklach życia produktu. Innowacyjne funkcje technologiczne oraz rozbudowany pakiet możliwości zapewniają najlepsze wyniki przy doskonałym stosunku ceny do wydajności. Gwarantuje to optymalizację kompletnych rozwiązań, jak również jasne pozycjonowanie na rynku i zapewnia sukces w konkurencji z innymi firmami.

workbot.pl roboty przemysłowe

Automatyzacja produkcji

Automatyzacja i sztuczna inteligencja przekształcają przedsiębiorstwa i w znacznym stopniu przyczynią się do wzrostu gospodarczego. Dlatego naszym parterom oferujemy wyłącznie najnowsze rozwiązania w zakresie robotyzacji procesów produkcyjnych. Współpracujemy z wieloma uznanymi dostawcami niezbędnego oprzyrządowania. Świadczymy usługi integracji stanowisk zrobotyzowanych pod klucz. Dodatkowo możemy również pomóc zorganizować niezbędne finansowanie oraz dotacje i ulgi podatkowe ( https://dotacjenarobotyzacje.pl/ ). Daje to Państwu komfort współpracy na każdym etapie współpracy jakim jest robotyzacja.

Zapraszamy do współpracy roboty przemysłowe WORKBOT.