Tkaniny samogasnące na kotary spawalnicze i kotary przemysłowe

Tkaniny, z których wykonuje się kotary spawalnicze oraz kotary przemysłowe charakteryzować muszą się wysoką jakością oraz posiadać atest trudnopalności B2. Tkaniny samogasnące stosuje się głównie w miejscach, gdzie istnienie możliwość zaprószenia ognia. Dlatego bardzo ważne jest, aby były to materiały oryginalne, pozyskiwane od sprawdzonych dostawców. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy kilka kolorów – biały, siwy, zielony oraz khaki. Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu, aby poznać charakterystykę materiałów samogasnących.

Właściwości tkaniny samogasnącej

Tkaniny PCV 650 g/ m2 z atestem niepalności B2, to najczęściej używany materiały do produkcji kotar oraz przegrodzeń. Zazwyczaj tego typu przegrodzenia i przepierzenia stosuje się w pomieszczeniach przemysłowych, produkcyjnych, spawalniczych, warsztatach, ogólnie wszędzie tam gdzie istnieje zagrożenie pożaru. Niemniej pamiętać musimy, że tkaniny te mogą ulegać zniszczeniom pod wpływem spadających na nie iskrom. Od innych tkanin różnią się jednak tym, że nie powinny one ulegać spaleniu, a tlące się miejsca, zgasną. Zawsze zwracamy uwagę naszych klientów na atesty. Tańsze podróbki bez certyfikatu mogą stanowić spore zagrożenie dla osób znajdujących się w pobliżu takich kotar.

Perfect Plandeki producent plandek trudnopalnych

Perfekt Plandeki, to firma zajmująca się między innymi produkcją kotar samogasnących. Do każdej wyprodukowanej kotary można otrzymać atest niepalności B2. Dzięki temu mamy pewność, że kupiliśmy towar, o który nam chodziło. Dodatkowym atutem w firmie jest możliwość produkcji plandek na wymiar. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ każdy klient, otrzymuje towar dopasowany wprost do swoich potrzeb. Ponadto w firmie kładzie się duży nacisk na indywidualne podejście do klienta. Dlatego od momentu wysłania zapytania ofertowego do momentu otrzymania towaru, klient traktowany jako jedyny w swoim rodzaju, zgodnie z prawdą, gdyż ceny wyliczane są do każdego zapytania osobno. Zakupy w Perfekt Plandeki to zawsze gwarancja wysokiej jakości. Klienci bardzo sobie chwalą nie tylko jakość samego produktu, ale również możliwość zamówienia plandeki o konkretnym, potrzebnym im wymiarze. Klient również sam również decyduje o ilości oczek montażowych. Warto wspomnieć, że realizowane są zarówno seryjne zamówienia jak i pojedyncze – zawsze jednak należy zapytać o minimum zakupowe. Dzięki temu unikniemy niedomówień.

Każdy, kto oczekuje plandek samogasnących wysokiej jakości, powinien skontaktować się z Perfekt Plandeki. Firma posiada wielu zadowolonych klientów, którzy potwierdzają przede wszystkim doskonałą jakość materiałów oraz indywidualne podejście do klienta, a także wycenę dopasowaną wprost do jego potrzeb.

*zdjęcie pochodzi ze strony producenta