Stomil Bydgoszcz wyroby gumowe dla wielu gałęzi przemysłu

Szczegóły realizacji

Firma Stomil Bydgoszcz oferuje wyroby gumowe dla wielu gałęzi przemysłu. Firma ciągle się rozwija i odpowiada na potrzeby ciągle zmieniającego się popytu na asortyment. Liczba oferowanych produktów cały czas się zwiększa. Stomil Bydgoszcz to czołowy Polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych ale i także innych wyrobów gumowych. Firma szczycić się może niemal 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszym Polskim producentem węży hydraulicznych. Ich specjalnością to hydraulika siłowa, którą nieustannie i dokładnie testują oraz udoskonalają. Swoją obecność na rynku firma zaznaczyła w 1920 roku i od lat zdobywa uznanie na rynku krajowym jak i zagranicznym. Kolejnym atutem jest dbałość o satysfakcję i zadowolenie klientów. Ciągle doskonalą proces produkcyjny i metody pracy, nasza praca dostosowuje się do indywidualnych preferencji każdego odbiorcy. Firma Stomil Bydgoszcz może pochwalić się tym, że ich produkty zdobyły uznanie zarówno na rynku krajowym ale i również na zagranicznym. Doświadczenie, system zarządzania, atesty i certyfikaty gwarantują odbiorcy doskonałą jakość produkowanych wyrobów.

Gumy Stomil Bydgoszcz

Celem firmy jest wytwarzanie i dostarczanie wyrobów gumowych oraz usług, których jakość, innowacyjność oraz solidność spełnią oczekiwania klientów w kraju jak i za granicą. Stomil Bydgoszcz w swojej ofercie posiada:

  • Hydraulika wysokociśnieniowa (węże hydrauliczne,przewody, zakucia DMQ),
  • węże przemysłowe (do powietrza i wody, do olejów, do paliw itp.),
  • płyty i wykładziny gumowe,
  • uszczelnienia i wyroby techniczne wytłaczane,
  • pozostałe produkty (mieszanki gumowe, płyty lemieszowe, wyroby formowe),
  • produkty dedykowane (według projektu klienta).

Stomil Bydgoszcz

W związku z sporymi zasobami magazynowymi Stomil Bydgoszcz zapewnia szybki czas realizacji zamówień. Wyroby w podstawowych rozmiarach dostępne są niemal od ręki natomiast te do docinania gotowe już są po kilku dniach. W sprawie wyceny produktów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Stomil Bydgoszcz. Numer telefonu: 52 32 64 100 lub poprzez email: sprzedaz@stomil.bydgoszcz.pl