Pojemniki plastikowe warsztatowe

Odpowiednie pojemniki pełnią niezwykle ważną rolę w każdym warsztacie. Śmiało można powiedzieć, że są one absolutnie niezbędne. W naszym przekonaniu jest to jedyny sposób na odpowiednie przechowywanie w warsztacie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, łatwiej jest utrzymać porządek w miejscu pracy, ponadto drobne elementy jak śrubki, gwoździe, podkładki po prostu się nie gubią.

Pojemniki plastikowe do warsztatu

Na rynku jest bardzo duży wybór różnego rodzaju pojemników z przeznaczeniem do przechowywania narzędzi i nie tylko w warsztatach. Bez problemu można dobrać odpowiednie pojemniki do rozmiaru przechowywanych przedmiotów. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zawsze wiadomo gdzie szukać potrzebnych rzeczy, tym bardziej, że pojemniki plastikowe dostępne są w różnych kolorach, co może ułatwić segregację, a następnie odnajdowanie przedmiotów. Pojemniki warsztatowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, zazwyczaj z polipropylenu. Jest to plastik bardzo odporny na zarysowania, lekki, odporny na uszkodzenia, np. na połamanie. Dla warsztatów elektrycznych czy elektronicznych można znaleźć pojemniki z materiałów przewodzących ESD. Takie pojemniki są wręcz niezbędne do bezpiecznego przechowywania elementów elektronicznych. Wszystkie pojemniki dostępne są w wersji otwartej i z zamykaną klapką.

Kuwety plastikowe

Kuwety, to również potrzebne i praktyczne pojemniki do przechowywania. Zajmują niewiele miejsca, a są bardzo pojemne. Kuwety doskonale sprawdzają się w przechowywaniu drobnych elementów. Kuwety dostępne są w kilka rozmiarach dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb. Do większości pojemników i kuwet można dokupić specjalne uchwyty i zawieszki, a także „ścianki”, na których można wygodnie je zamocować. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość posegregowania narzędzi i elementów warsztatowych na najwyższym poziomie. Każdy użytkownik warsztatu zawsze odnajdzie potrzebne mu rzeczy.