Oprogramowania do badań materiałowych NexygenPlus 4.1.

Program testów wyrobów gumowych i tworzyw

9.3

Funkcjonalność

9.0/10

Niezawodność

9.2/10

Bezpieczeństwo

9.4/10

Obsługa

9.6/10

Firm Lloyd Instruments specjalizująca się w dziedzinie urządzeń do badań materiałowych, ogłasza wprowadzenie na rynek oprogramowania NexygenPlus 4.1. W połączeniu z zaawansowanymi maszynami do badań materiałowych firmy z serii LS lub LD, NexygenPlus 4.1 oferuje profesjonalne rozwiązanie dla przemysłu:

  • gumowego
  • tworzyw sztucznych,

Za pomocą tego rozwiązania można testować opony, uszczelki, o-ringów, rur, butelek, podeszew butów, folie z tworzyw sztucznych, płyty gumowe https://normapol.pl/plyty-gumowe/ , tworzywa medyczne, rury i innych mogą być dokładnie przeprowadzone zgodnie z międzynarodowymi normami.

program do testów wyrobów gumowych

Urządzenia do badania właściwości fizycznych surowców

NexygenPlus 4.1 pracujące z systemem Windows posiada obszerną bibliotekę predefiniowanych ustawień testowych dla szerokiego zakresu zastosowań. Obejmują między innymi próby:

  • rozciągania,
  • ściskania,
  • zginania trzy- i czteropunktowego,
  • ścinania,
  • moment obrotowy korków butelek,
  • odklejanie uszczelek samoprzylepnych.

Wstępnie zdefiniowane konfiguracje testów sprawiają, że oprogramowanie jest szybkie i łatwe w obsłudze. Użytkownik może również wybrać opcję tworzenia niestandardowych wieloetapowych testów dla bardziej złożonych lub unikalnych wymagań. Ma to duże znaczenie dla projektowania nowych rozwiązań i prototypów takich jak w firmie zajmującej się obróbką tworzyw sztucznych https://skrawplast.pl/ .

Oprogramowanie do testów wyrobów gumowych i tworzyw

NexygenPlus 4.1 współpracuje z Excel i Word i oferuje użytkownikowi możliwość automatycznego przenoszenia wyników badań bezpośrednio do własnych szablonów bez konieczności interwencji użytkownika.

Ten nowoczesny program do testów wyrobów gumowych i tworzyw ma opcję, która sprawia, że testy mogą być nagrywane i synchronizowane z danymi dotyczącymi naprężenia/odkształcenia oraz odtwarzane w celu szczegółowej analizy po zakończeniu testu.