Nowe wykładziny w ofercie firmy Enimat

W ofercie naszej firmy pojawiły się wysokiej jakości wykładziny gumowe. Produkowane z najlepszych mieszanek kauczuku nie ulegają szybkiej degradacji. Idealne jako wykładziny antypoślizgowe. Do wyboru molet krążkowy oraz ryfel wąski i szeroki. Możliwość zamówienia koloru szarego, czerwonego, zielonego, czarnego. Zapytaj o minimum zakupowe do każdego z nich. Ponadto posiadamy wykładziny z mieszanek kauczukowych SBR – ogólnego zastosowania, a także wykładziny z mieszanek kauczukowych NBR czyli o podwyższonej odporności na działanie substancji agresywnych takich jak ropa, benzyna, oleje, smary. Jeśli zatem czytasz ten artykuł, to znak, że szukasz materiału z wyższej półki i właśnie z myślą o takich klientach zdecydowaliśmy się na wprowadzenie asortymentu tak wysokiej jakości. Poznaj charakterystykę gum antypoślizgowych i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Wykładzina gumowa METRO

Metro lub inaczej molet krążkowy, to wykładzina posiadająca na swojej powierzchni charakterystyczne kółka – pastylki. Bardzo często wykorzystywana jest do pokrycia posadzki w garażach, ciągach komunikacyjnych, w windach, halach i magazynach, ale również w środkach lokomocji, takich jak np. tramwaje czy autobusy. Równie często stosuje się ją do renowacji podłóg w samochodach dostawczych – wypukłości na powierzchni zapobiegają przesuwaniu się towarów w trakcie transportu. Wykładzina gumowa METRO doskonale sprawdza się w każdym z powyższych zastosowań. Pochlebne oceny od naszych zadowolonych klientów, wracających na kolejne zakupy, to najlepsze rekomendacje dla gum antypoślizgowych.

Wykładzina gumowa RYFLOWANA

Podobnie jak molet krążkowy, wykładzina gumowa RYFLOWANA idealnie nadaje się do wszelkich zastosowań antypoślizgowych. Zwłaszcza chętnie pozyskiwana jest do miejsc, gdzie na posadzce może pojawiać się woda lun inne ciecze. Charakterystyczne rowki w wykładzinie pozwalają na swobodne odpłynięcie nadmiaru wody, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia. Warto zwrócić uwagę, że często przepisy BHP wymagają zastosowania wykładzin antypoślizgowych. Naszym klientom zaproponować możemy ryfel wąski i ryfel szeroki. Niektórzy z nich kupują ten rodzaj gum na stoły warsztatowe, zwłaszcza takie, gdzie leży dużo małych elementów, np. śrubki, podkładki itp. Żłobienia w powierzchni wykładziny zapobiegają ich spadaniu na podłogę.

Sprzedaż wykładzin gumowych

Ofertę naszej firmy budujemy zaopatrując się u sprawdzonych i pewnych dostawców. Głównym dystrybutorem wykładzin antypoślizgowych jest mata gumowa.pl

Wysoka jakość towarów jakie posiadamy w swoim katalogu jest dla nas bardzo ważna. Dzięki temu mamy gwarancję, że w ręce naszych klientów trafiają produkty wysokiej jakości. Jeśli potrzebujesz wykładzin gumowych wyprodukowanych zgodnie ze wszystkimi przepisami i normami, nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.