Firma Zatorski Sochaczew

Szczegóły realizacji

Firma Zatorski to nie tylko sprzedaż półfabrykatów w formie prętów, płyt czy tulei, ale także obróbka tworzyw CNC. Dzięki wieloletniej obecności na rynku firma zapewnia szeroki wybór materiałów konstrukcyjnych takich jak poliamid, poliacetal, polietylen, tekstolit, teflon i wiele innych. Ponadto bogato zaopatrzone magazyny pozwalają na zakup pełnych formatów tworzyw praktycznie od ręki, a docięte do wymiaru półfabrykaty wysyłane są w większości już na drugi dzień od zamówienia. Z kolei na detale tworzywowe trzeba nieco poczekać – czas realizacji w głównej mierze zależy od obłożenia produkcji oraz ilości sztuk do wykonania.

Firma Zatorski oferta

Zatorski to wiodący dostawca tworzyw do obróbki skrawaniem. Zapewnia bogaty asortyment materiałów. W ofercie oprócz tradycyjnych tworzyw znajdują się wersje domieszkowane, np.:

– środkiem smarującym co zwiększa odporność elementów i zmniejsza ryzyko uszkodzeń mechanicznych oraz poprawia właściwości ślizgowe.

– a także odporne na działanie agresywnych środków chemicznych,

– wysoką temperaturę

– wzmocnione włóknem szklanym co zwiększa twardość i wytrzymałość mechaniczną

– oraz tworzywa z atestami, np. FDA do kontaktu z żywnością.

Sprzedaż tworzyw konstrukcyjnych skupia się na najbardziej popularnych pozycjach:

– poliamid :płyty, wałki i tuleje

– POM-C : płyty, wałki i tuleje

– polietylen PE 300, 1000: płyty i wałki, PE500: płyty

– teflon: płyty, wałki i tuleje

– tekstolit: płyty i wałki

Ponadto w ofercie: poliwęglan PC, Poliuretan PUR, polipropylen PP, PET

Tworzywa na wymiar

Sprzedaż tworzyw konstrukcyjnych jest wiodącym nurtem Firmy Zatorski, jednak nie ogranicza się do pełnych formatów. Bardzo dużą popularnością cieszą się formatki tworzywowe czy pręty i tuleje docięte na krótsze odcinki. Pozwala to na spore oszczędności. Ponadto w zakładzie produkowane są również elementy tworzywowe pod ścisłe zapotrzebowanie Klienta. Do ich wykonania niezbędna jest dokumentacja techniczna.