CENY PLANDEK 2021

Polski rynek plandek przewiduje tendencję wzrostową w 2021. Szacuje się, że rynek urośnie około 5% w stosunku do niezwykle trudnego pandemicznego roku 2020. Niestety w bieżącym roku nastąpi wzrost cen, na który wpływ mają przede wszystkimi ceny surowców wytwórczych oraz problemy z łańcuchem dostaw.

Globalny rynek plandekowy tak jak i inne silnie odczuł zmiany jakie w gospodarce spowodowała pandemia COVID-19. Plandeki są szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są do zapewnienia ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi do zabezpieczenia przed uszkodzeniem lub wilgocią. Tradycyjna plandeka jest często wykonana z tkaniny takiej jak brezent, podczas gdy inne plandeki są wykonane z materiałów, takich jak tworzywa sztuczne PCV lub PE.

Ceny plandek zależą więc również od tego z jakiego materiału są produkowane.

pokrowce na wymiar

Cennik plandek w 2021

Poniżej prezentujemy wybrane ceny plandeki wg aktualnych ofert. Ceny plandek za metr kwadratowy mogą się zmieniać zależnie od kursu euro i dolara. Są to przybliżone ceny zakupu materiałów plandekowych bez kosztów produkcji i dostawy produktów gotowych. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej.

Ceny Plandek PCV 900 gr/m2 – 48,50 zł

Ceny plandek PCV 650 gr/m2 – 39,30 zł

Ceny plandek samogasnących PCV – 54,00 zł

Ceny plandek z oknami – 80,00 zł

Ceny plandek PE 200 gr/m2 – 10,00 zł

Podane ceny wyrażają wartość netto, należy doliczyć aktualną stawkę VAT.

Ile kosztuje plandeka na wymiar, cena plandeki za m² ?

To w jakiej cenie produkowane są plandeki zależy od wielu różnorodnych czynników. Cena plandeki na wymiar będzie inna od cen plandek produkowanych seryjnie według typowych rozmiarów. Wartość produktu końcowego zależy również od rozmiaru plandeki, koloru lub dodatkowego osprzętu.

Aby poznać dokładną wycenę plandek należy precyzyjnie określić wszystkie parametry oraz wskazać przeznaczenie plandeki. Producent plandek na tej podstawie wyceni plandeki i zaproponuje konkretne rozwiązania. Jeśli chcecie się Państwo przekonać jaka jest cena plandeki prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy